nie będziemy i nie mamy teraz żadnych knajp nienawiści. Autor artykułu sam przyznał w jego treści, że te napastliwe stanowią kilka i kilkuset wpisów. Oznacza to przy użyciu liczebnika „kilka”, że wpisów deklarujących brak sympatii do Żydów jest 1%.

Pokażmi autorze kraj na świecie, gdzie jest taki niski odsetek osób żle mówiących o zydach?

Czy to jest Ameryka? wystarczy posłuchac niektórych dialogów filmowych, które idą w świat w miliardzie wyświetleń.

Myślę, że autorowi troche nadwrażliwośc kazała się odezwać.

A niech sobie ci z BBC piszą co zechcą. Jak napiszą o nas źle, to podamy ich do sądu o zniesławienie.

A tak nawiasem mówiąc, to który pis nawoływał do agresji?

Te, które autor przedstawił obrazowały jedynie osobisty stosunek ich autorów do Żydów – a tego nie można im zabraniać. Polska to wolny kraj.

Pamiętam, jak intelektualiści polscy zbierali podpisy pod listem otwartym w sprawie nowej Konstytucji RP w latach 70. Głównym zarzutem było umieszczenie w Konstytucji przysięgi wierności Związkowi Radzieckiemu i przewodniej siły narodu w postaci PZPR.

Uważali ci intelektualiści, że umieszczenie w KOnstytucji nazwy innego kraju obojetnie w jakim kontekście, oznacza utratę suwerenności wobec tego kraju.

No i co teraz?

Autor artykułu niemal każe nam byc dobrym i przyjaznym dla mieszkańców jednego państwa i jego obywateli rozsianych po świecie.

A co autor artykułu powie w obronie opluwanego , wyszydzanego i znieważanego Papieża, biskupa Michalika, Lecha Kaczyńskiego, ojca Rydzyka i po prostu katolików?

Mnie się też oberwało gdy nazwano mnie nie wiadomo dla czego właśnie w Onecie „żoliborską ciotą”.

Pozdrawiam internautów

New